TĚSTOVINY FROLA

RECEPT NA TĚSTOVINY FROLA {QUINCE TART}

Moje těstovinová frola je ve skutečnosti preferovaná domácnost, která si zaslouží, aby se rozdávala mnohem častěji než jako jedinečná akce pro náš tým! Protože získání kdoule nebo dokonce kdouloňové směsi není ve skutečnosti jedna věc, která se vyskytuje často, je tato chutná mřížková ostrá ve skutečnosti obvykle naplánována na zábavné nebo dokonce prázdninové rauty.

A proč určitě ne?! Je to nádherný ostrý, který by mohl být vytvořen s časovým předstihem a také udržován na úrovni prostorové teploty před nabízením!

Tento prominentní ostrý je ve skutečnosti často žádán prostřednictvím mého dítěte, Lauren, a také ve skutečnosti zná způsoby, jak je všechny vytvořit na svém velmi osobním místě! Jsem proto neustále spokojený s jejím odvážným pocitem, pokud jde o pochutnávání na jídlech z celého světa, stejně jako mnohem šťastnější, když mohu diskutovat spolu s ní v kuchyni!

 

TĚSTOVINY FROLA

CO JE TO TESTOVINA FROLA

Pasta Frola, nebo dokonce Pasta Frola de Dulce de Membrillo, je ve skutečnosti řízek vytvořený spolu s nádhernou džemovou zubní náplní, křehkým chlebem, který je ve skutečnosti obvykle pokrytý mřížkou. Zubní výplně se mohou snadno skládat z kdoulové směsi (také označované jako kdoulový sýr nebo dokonce dulce de membrillo), dulce de leche, směsi kdoulí i dulce de leche, skvělého bramborového džemu (dulce de batata), směsi guavy (také označovaný jako sýr guava nebo dokonce light de guayaba), nebo dokonce jahodový džem.

 

JAK PŘIPRAVIT TĚSTOVINU FROLA {QUINCE TART OR QUINCE PIE}

Tento lahodný argentinský řízek se ve skutečnosti používá jako snadno zpracovatelné křehké chlebové těsto, které vede k jemné kůrce připomínající svou strukturou křehké pečivo. Ke spuštění budete vyžadovat, aby byly v souladu s produkty a komponenty:

NA TĚSTO KE KŘEZKÉ TUKOVÉ TEPLO

Ostrá nebo dokonce koláčová pánev – rozhodl jsem se použít ostrou pánev spolu s odnímatelnou spodní částí pro jednoduchost odstranění ostrých. Nicméně většinu koláčů lze snadno stejně rychle připravit na koláčové pánvi. Používám 9palcovou zaoblenou ostrou pánev přímo dole. Můžete také snadno použít 8palcovou ostrou pánev, 8 nebo dokonce 9palcovou pánev na koláče, 14 x 4palcovou ostrou pánev ve tvaru obdélníku nebo dokonce 4+ v pánvi na tartaletky pro malé těstoviny.
Jídla Cpu – nebo dokonce mixovací miska! Je to jednoduchá kůra, kterou lze vydělat také ručně! Pokud mixujete ručně, použijte kráječ chleba nebo dokonce čepele na máslo používané v křížovém pohybu směrem k redukci másla.
Zcela vysušte komponenty – prostě vaše základní všestranná mouka, krupicový cukr, prášek na vaření a také sodík!
Máslo – nesolené nebo dokonce slané máslo jistě poslouží každému. Použití nesoleného másla vám však poskytuje mnohem lepší přehled o materiálu sodíku ve vašem křehkém chlebu. Pokud používáte slané máslo, použijte extra sodík mírně nebo dokonce úplně vynechejte další mačkání sodíku.
Vejce – hojné žloutky a také další vejce, které spojí toto lahodné chlebové těsto a vytvoří ho zcela vydatné, jemné a chutné!
Vanilla Essence – trocha vanilkové esence nebo dokonce vanilkové směsi pro zdůraznění bohaté a chutné kůrky a srovnání s kdoulemi a dulce de leche chutě zubních výplní.
Orange Zest – pomerančová kůra je vlastně moje oblíbené vylepšení pro vytvoření ideální ostré kůrky pro tuto těstovinovou frolu! Funguje to neuvěřitelně, protože pomerančový extrakt, který přispívám do zubní výplně, pochází z úplně stejného pomeranče, stejně jako mám opravdu rád směs pomerančů a dulce de leche! Citronovou kůru lze také snadno skutečně využít, nebo dokonce zcela vynechat citrusovou kůru a jednoduše zlepšit chuť kůry spolu s vaší vanilkovou esencí.

 

DO NÁPLNĚ Z DULE

Pánev

I jako pánev s těžkým dnem i pro vytápění domácnosti. Pokud máte skutečně skvělou, nepřilnavou pánev s těžkým dnem, může kdoule snadno rozmrazit o něco mnohem lépe. Nebo ještě jednodušeji, vlastně jsem zjistil, že omáčku nemusím prohlížet tak pečlivě, stejně jako ji mohu mísit mnohem méně často.

Směs kdoule
Jak bylo diskutováno výše, kdoule nebo dokonce kdouloňová směs lze snadno často skutečně objevit v prémiovém supermarketu. Pokud ve skutečnosti nemáte na výběr, na internetu je skutečně fantastický způsob, jak získat tuto odlišnou ovocnou směs v praxi! Přesně takhle vypadal můj po rozbalení. *Pokyny pro vlastnoručně vyrobenou kdouloňovou směs jsou ve skutečnosti uvedeny pod návodem.

 

Pomerančový extrakt

k výběru fantastické chuti obsažené pomerančové kůry v křehkém chlebu! Zahrnutý zisk zde spočívá v tom, že pomerančový extrakt jistě pomůže ke zeštíhlení kdoule, stejně jako je to vlastně skvělá chuťová směs spolu s dulce de leche. Mňam!

 

UDĚLEJTE TĚSTO KE KŘEKRUHOVÉMU TUKRU

1. Integrujte zcela vysušené komponenty sestávající z všestranné mouky, cukru, prášku na vaření a také sodíku do misky na CPU nebo dokonce do velké mixovací nádoby. Zahrňte chladné máslo nakrájené na kostky a rytmus, dokud nezískáte zhroucenou strukturu spolu s máslem, které je ve skutečnosti přibližně velikosti hrášku. Pokud dlaň mixujete, použijte kráječ chleba nebo dokonce sadu máselných čepelí v křížovém pohybu, aby se máslo zredukovalo přímo na zcela vysušené komponenty.

2. Po tomto rytmu promíchejte žloutky, vejce, vanilkovou esenci a pomerančovou kůru, dokud nebudou komponenty skutečně zcela integrovány. V případě potřeby přidejte v malých množstvích studenou posypku (nebo i mléko), dokud se chlebové těsto nespojí, ale není vlhké!

3. Shromážděte chlebové těsto mezi sebou a přesuňte se směrem k plátu plastového krytu přilnavé fólie, zamáčkněte jej přímo na bezpečné místo a přesuňte. Během přípravy kdoulové zubní výplně dejte na třicet minut do lednice a chlaďte.

 

UDĚLEJTE SLADKOU NÁPLŇ Z dutin

1. Směs kdoulí nakrájejte na kostičky a přesuňte ji přímo do hrnce. Přidejte pomerančový extrakt a také dulce de leche a poté směs zahřejte na redukovaném teplém založení.

2. Míchejte směs často při domácím vytápění, stejně jako používejte špachtli podle potřeby, abyste pomohli oddechovat kdoule mixovací kostky. Když směs již neobsahuje položky z kdouloňových kostek, odstraňte dentální výplňovou směs pocházející z tepla a udělejte ji úžasnou.

SESTAVTE TĚSTOVINY FROLA

1. Předehřejte si sporák na 350ºF (175ºC) spolu s pečícím plechem, do kterého umístíte složené kousky.

2. Vychladlé těsto vylijte, přesuňte se směrem k pomoučněné ploše a rozdělte rovnou na 2 položky. Jedna, která je ⅔rds těsta, stejně jako různé další části jsou ve skutečnosti ⅓rd nebo dokonce zbývající těsto. Těsto rozválejte na hustotu asi ¼ palce a dostatečně velké na to, abyste na něj naložili ostrou pánev nebo dokonce pánev na koláče. Přesuňte těsto na svou ostrou pánev tak, že ho srolujete do rolovacího nástavce, stejně jako přesunete ostrou pánev pod ním. Nechte závěs z chlebového těsta přes boky a také spadněte pod pánev.

3. Opatrně zatlačte těsto dolů přímo do vaší ostré pánve, poté extrahujte přetočením rolovacího nástavce přes vedení ostré pánve. V případě potřeby použijte nakrájené kusy tak, aby našly jakýkoli typ otvorů nebo dokonce úzká místa v chlebovém těstě. Použijte vidličku k ukotvení vždy nízké kůrky ostrého těsta, poté vložte kdoulovou zubní výplň přímo do připravené ostré kůrky. Zmenšete tenké proužky po předložení zbývající části chlebového těsta a uspořádejte je ve stylu mřížky přes kdoulovou zubní výplň. Při provádění zajistěte strany mřížky.

4. Porazte vejce spolu s posypem, abyste získali vejce čisté, a také je vyčešte do mřížky chleba.

5. Umístěte složený ostrý plech na předehřátý plech. Vařte při 350ºF (175ºC) zafixovali střední polici sporáku po dobu 40 – čtyřicet pět minut, nebo dokonce dvacet minut pro malé tartaletky. Kůrka by měla být ve skutečnosti zlatá, když byla připravena, stejně jako kdoulová zubní výplň bude jistě skutečně sbírka.

6.V malé misce rozmixujte meruňkovou ochranu spolu s kapkou příjemné posypky. Směs přečešte na upečené mřížkové proužky. Sbírejte ostrou pánev na polici klimatizace a udělejte z ostrého k úžasnému. Vaše těstovinová frola může být nabízena, když je trochu útulná, ozdobená prosátým cukrářským cukrem nebo dokonce strouhaným kokosem.